Jdi na obsah Jdi na menu

Letoviska

Příspěvky

Paphos

7. 6. 2011

Paphos se řadí mezi jedno z nejpůvabnějších a nejoblíbenějších letovisek na ostrově. Paphos je velmi krásné a příjemné starobylé městečko. Má mnoho restaurací, obchodů a kaváren. Město je seznamu světového dědictví organizace UNESCO. Nachází se na jihozápadním pobřeží Kypru. Kdysi byl Paphos hlavním městem celého ostrova. Je tu hned několik písčitých nebo kamenitých pláží, na kterých se dá strávit báječná rodinná dovolená.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Limassol

7. 6. 2011

Limassol je druhé největší město na ostrově, ležící na jižním pobřeží. Limassol je zároveň nejdůležitější přístav na Kypru. Limassol patří mezi oblíbené letovisko ostrova. Je zde mnoho dlouhých pláží, které jsou pokryty pískem, nebo i oblázky. Limassol je moderní přístavní letovisko, které nabízí mnoho možností k tomu, jak strávit příjemnou dovolenou. Limassol se řadí mezi rušnější letoviska, což mu ovšem na atraktivitě neubírá.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Protaras

7. 6. 2011

Letovisko Protaras se nachází na východně Kypru. Je to velmi živé letovisko, které uspokojí turisty všech generací. Protaras je nejnavštěvovanějším letoviskem na celém území Kypru. Nachází se zde pravděpodobně nejlepší a nejkrásnější pláž, která má jemný písek a nádherně čistou tyrkysovou vodu. Protaras zabírá asi 5 kilometrů dlouhý pás pobřeží. Protaras je klidná rekreační oblast, která je jako stvořená pro nádhernou dovolenou.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Larnaka

7. 6. 2011

Larnaka patří mezi nejnavštěvovanější letoviska na ostrově Kypr. Leží na jihovýchodním pobřeží ostrova Kypr. Je to klidné přístavní letovisko. Larnaka má mnoho pláží, které jsou dlouhé řadu kilometrů. Mají nádherně čistou vodu a jsou písčité i oblázkové. Pláže nabízejí mnoho sportovního vyžití a také hlavně odpočinek. Naleznete zde mnoho hotelů a ubytovacích zařízení, restaurací i obchodů. Larnaka je jako stvořená pro strávení klidné, romantické i rodinné dovolené.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska

Ayia Napa

7. 6. 2011

Ayia Napa je oblíbené turistické letovisko, které leží na východě jižního pobřeží Kypru. Ayia Napa má nádherné písečné pláže, které jsou průzračně čisté. Ayia Napa má nádhernou přírodu, proto se stala velmi navštěvovanou lokalitou. Díky své oblíbenosti se jedná o spíše rušnější letovisko. Krásnou dovolenou zde však můžete strávit i s dětmi. Na zdejších plážích nechybí možnost vodních sportů, jako jsou plavba na jachtách, vodní lyžování, nebo potápění.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Letoviska